.::Program Download Merkezi::. Program indirmenin en kolay yolu. En geniş program arşivi.

 www.indirkullan.com İNDİR ve KULLAN  
ANA KATEGORİLER

Kategori

Adet

  Araçlar

759

  CEP TELEFONU

2

  Grafik-Resim

112

  Hazir Kodlar

27

  internet

334

  İş-Ofis

179

  KYTAP

1

  Linux

19

  Masaüstü

44

  MULTYMEDYA

5

  Oyun ve java, pro?r..

94

  Palm (Avuçiçi)

4

  PC Oyunları

26

  Ses

99

  Video

121

  Web Araçları

33

HAFTANIN PROGRAMI
BearShare 10
İNDİR
Editörün Yorumu
Dosya Paylaşımının artık yeni bir anlamı var: Paylaş, Keşfet ve video ve müzik, şarkı, mp3 indir Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle. Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin. BearShare, yüzlerce MP3 çaları desteklemektedir.
EN YENİ PROGRAMLAR
 Fifa 2008 Demo 1318
 Fifa 2012 Demo 1346
 PES Pro Evolution So... 1339
 Nba Live 2003 1477
 Fifa 2010 Demo 1355
 PES Pro Evolution So... 1367
 PES Pro Evolution So... 1297
 Fifa 2007 Demo 1352
 PES Pro Evolution So... 1377
 F1 Racing Championsh... 1368
 Euro Truck Simulator... 1335
 Need for Speed Most ... 1460
 Need For Speed Under... 1372
 Return To Castle Wol... 1362
 Transformers Demo 1290
Google’ın veri tabanı projesi tartışılıyor
Arama motorlarının kızışan savaşı, kullanıcı mahremiyetinin ne kadar korunacağı sorusunu da beraberinde getirdi. Gözler, kullanıcılardan topladığı verilerle dünyanın en büyük veri tabanını oluşturacağını açıklayan Google’da. SAN FRANCISCO - İnternetin en büyük arama motoru Google’ın dev veri tabanı projesi bazı çevrelerde endişe yarattı. Londra merkezli Avrupa Birliği Veri Koruma Çalışma Grubu, şirketin kişisel bilgileri ne kadar süre veritabanında tuttuğunu mercek altına aldı. oogle, misyonunun dünyanın tüm bilgilerini bir çatı altında toplamak olduğunu söylüyor; ancak olumlu olumsuz her türlü bilginin sadece bir ‘arama’ ötede olması bazı kullanıcıları rahatsız ediyor. Google IP adreslerini 18 aydan sonra silecek Google’ın hukuki danışmanı Peter Fleischer ise, “Kullanıcılarının mahremiyetini ciddiye alıyoruz. Mahremiyeti korumak için pek çok şey yaptık. Londra merkezli uluslararası kuruluşun hakkımızda hazırladığı rapor tutarsızlıklarla dolu. Üstelik yayımlanmadan önce okuma ve yorum yapma fırsatımız da olmadı” savunmasını yapıyor. Google’dan kişisel bilgi veri tabanı Google’ın tartışılan projesi, kişisel tercih ve eğilimlerin toplanması, böylece “Yarın ne giymeliyim?” ya da “Hangi işe girmeliyim?” gibi soruların yönetilebilmesini sağlayacak. Projeye karşı çıkanlar ise, herkesin tanıdığı tanımadığı herkes hakkında hızlı ve doğru bilgiye erişebileceğini belirtiyor ve sistemin kötü yönde kullanabileceği endişesini taşıyor. 
Yazan  :   webmaster                 Tarih  :   2.07.2007   
Kaynak  :   internethaber.com                 Okunma  :   1665
EDİTÖRDEN
CCleaner 4.03.4151
İNDİR

CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. Sisteminizdeki kullanılmayan dosyaları silebilmektedir. Neleri Temizleyebilir: Internet Explorer Temporary files, URL history, cookies, Otomatik form tamamlama geçmişi, index.dat. Firefox Temporary files, URL history, cookies, download geçmişi. Windows Çöp kutusu, Son Açılan Dökümanlar, Temporary files ve Log dosyaları. Registry Temizleyicisi Kullanılmayan ve eski kayıtlar: Dosya Uzantıları, ActiveX Kontrolleri, ClassIDs, ProgIDs, Uninstallers, Shared DLLs, Fonts, Help Dosyaları, Dosya Yolları, Icons, Hatalı kısayollar ve ... Üçüncü-parti uygulamaların geçici ve geçmiş dosyaları Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, MS Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha da fazlası
 * Tüm Seçimler :  * Lisans : Ücretsiz  * Eklenme : 17.07.2013  * Download : 1401
.:: www.indirkullan.com ::.
Sayfa Ba?yna Git


Bu Site en iyi ve 1024 x 768 ile Görüntülenir.
E-mail: info@indirkullan.com
Program indirmenin en kolay yolu indirkullandan geçer. Program download merkezi, download arşivi, program arşivi.
En güncel ve en yeni programları indirkullandan ücretsiz bir şekilde download edebilirsiniz.
Netteki program arşiv iniz. msn in en yeni versyonunu download edebilirsiniz.