.::Program Download Merkezi::. Program indirmenin en kolay yolu. En geniş program arşivi.

 www.indirkullan.com İNDİR ve KULLAN  
ANA KATEGORİLER

Kategori

Adet

  Araçlar

759

  CEP TELEFONU

2

  Grafik-Resim

112

  Hazir Kodlar

27

  internet

334

  İş-Ofis

179

  KYTAP

1

  Linux

19

  Masaüstü

44

  MULTYMEDYA

5

  Oyun ve java, pro?r..

94

  Palm (Avuçiçi)

4

  PC Oyunları

26

  Ses

99

  Video

121

  Web Araçları

33

HAFTANIN PROGRAMI
BearShare 10
İNDİR
Editörün Yorumu
Dosya Paylaşımının artık yeni bir anlamı var: Paylaş, Keşfet ve video ve müzik, şarkı, mp3 indir Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle. Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin. BearShare, yüzlerce MP3 çaları desteklemektedir.
EN YENİ PROGRAMLAR
 Fifa 2008 Demo 848
 Fifa 2012 Demo 896
 PES Pro Evolution So... 867
 Nba Live 2003 1037
 Fifa 2010 Demo 889
 PES Pro Evolution So... 914
 PES Pro Evolution So... 832
 Fifa 2007 Demo 895
 PES Pro Evolution So... 909
 F1 Racing Championsh... 907
 Euro Truck Simulator... 878
 Need for Speed Most ... 969
 Need For Speed Under... 915
 Return To Castle Wol... 898
 Transformers Demo 847
Lumix FX100 ile tüm detayları yakalayın
Lumix FX100 ile tüm detayları yakalayın Panasonic Lumix ailesine yeni katılan Panasonic Lumix FX100 Türkiye pazarına girdi. Dünyada ilk defa 12.2 megapiksel gibi yüksek bir çözünürlük değerini ve 28 mm geni açı özelliğini bir kompakt dijital makinesine sığdıran Lumix FX100, daha önce hiç olmadığı kadar net ve gerçekçi fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Mega O.I.S. ve Akıllı ISO ile fotoğraf çekmek çok kolay Siyah ve füme olmak üzere iki rengi olan Lumix FX100, Panasonic Lumix’lere özgü Mega O.I.S. (Optik İmaj Sabitleyicisi) ve Akıllı ISO kontrolü sayesinde elleriniz titrediğinde ya da loş ışıkta mükemmel netlikte kareler yakalamanızı sağlıyor. Ayrıca yüksek hassasiyet modunda ISO(ASA) değeri otomatik olarak 6400’e kadar çıkabilmekte. 7.6X’e kadar optik zum Panasonic Lumix FX100, standart olarak 3.6X optik zum sunuyor. Buna karşın, cihazın çözünürlük değerleri düşürüldüğünde(3MP) 7,6X’e kadar optik zum yapılabiliyor. Bu da objelerin çok daha uzaktan fotoğraflanmasına olanak sağlıyor. Leica lens kalitesi Panasonic Lumix FX100’de, dünyaca ünlü Leica DC Vario-Elmarit lens kullanılıyor bu da fotoğraflarınızın daha net ve canlı çıkmasını sağlıyor. Lumix FX100’ün Li-On pili, tam şarj edildiğinde 320 adet fotoğrafı tek seferde çekmenize yetecek kadar enerji sağlıyor. 2.5 inç LCD ekrana sahip olan FX100, Türkçe menüsüyle kolay kullanım olanağı sağlarken, çekim modu yardım ekranıyla da fotoğraf çekerken size yardımcı oluyor. Yolculuk zamanı/dünya saati, oto açı denetimi, tarih yapıştırma, dâhili mikrofon, dâhili hoparlör gibi özellikleri olan Lumix FX100’ün dâhili flaşı ise Oto, Oto/Kırmızı göz Azaltma, Açık, Yavaş Senkronize/Kırmızı Göz Azaltma, Kapalı modlarında kullanılabiliyor. Zengin hafıza seçenekleri Dâhili hafızası da olan Lumix FX100, kayıt medyası olarak SD, SDHC ve MultiMedia hafıza kartlarını kullanıyor. Ürün, pil şarj cihazı, pil, pil taşıma kabı, AV kablosu, USB Bağlantı kablosu, AC Kablosu, Bilek ipi ve yazılım CD-ROM’u ile birlikte geliyor. Satış Fiyatı: 969 YTL (KDV Dahil) 
Yazan  :   webmaster                 Tarih  :   31.7.2007   
Kaynak  :   hurriyet.com.tr                 Okunma  :   1414
EDİTÖRDEN
Firefox 22.0
İNDİR

Web'de gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik. Gezinmek Daha Kolay, Yüksek Performans, Gelişmiş Güvenlik, Güçlü Kişiselleştirme, En Yeni Teknolojiler, Evrensel Erişim. Firefox ile gelen en ilgin özelliklerden biri kuşkusuz Aurora özelliği. "Web geliştirici > İnceleme" bölümünden ulaşabileceğiniz bu özellik sayesinde görüntülemekte olduğunuz web sayfasını 3 boyutlu hale getirebiliyorsunuz. Parola Yöneticisi: Bir daha hiçbir uyarı görmeden sitelerdeki parolalarınızı hatırlayın. Tek Tıkla Yer İmi Ekleme: Siteleri kolayca işaretleyin, arayın ve düzenleyin. Geliştirilmiş Başarım: Mozilla Firefox ile bilgisayarınızın belleğinden daha az kullanarak sayfaları daha hızlı görüntüleyin. Akıllı Konum Çubuğu: Sevdiğiniz siteleri saniyeler içinde bulunu: Arama çubuğuna ilgili birkaç şey yazın yeter. Anlık Site Kimliği: Mozilla Firefox basit site kimliği sayesinde çevrim içi hilelerden, güvensiz para aktarımlarından ve sahtekârlıklardan uzak durun. Tam Sayfa Yaklaştırma: Herhangi bir sayfanın bir bölümünü saniyeler içinde yakından ve okunaklı olarak görün. İşletim Sistemine Özgü His ve Görünüm: İşletim sisteminizle bütünleşi
 * Tüm Seçimler :  * Lisans : Ücretsiz  * Eklenme : 17.07.2013  * Download : 684
.:: www.indirkullan.com ::.
Sayfa Ba?yna Git


Bu Site en iyi ve 1024 x 768 ile Görüntülenir.
E-mail: info@indirkullan.com
Program indirmenin en kolay yolu indirkullandan geçer. Program download merkezi, download arşivi, program arşivi.
En güncel ve en yeni programları indirkullandan ücretsiz bir şekilde download edebilirsiniz.
Netteki program arşiv iniz. msn in en yeni versyonunu download edebilirsiniz.